Apie mane

Šiais informacijos laikais ką nors surasti darosi vis sunkiau ir sunkiau. Jei imti tik savo jau kažkada surastą ir išsisaugotą gėrį, tai viskas išsibarstę per kelias el. pašto dėžes, per kelis kompiuterius, Facebook, skype pokalbius ir t.t.

Kartais tenka ieškoti kokios geros kažkada skaitytos knygos ar filmo, ar kokios nuorodos į puslapį, ar dar kokio kito gėrio. Ir tai užima žymiai daugiau laiko nei norisi.

Nepadeda ir jau kuris laikas naudojama taisyklė – išsiųsti visokį gėrį bent vienam žmogui kaip rekomendacija (geriau išsaugoti elektroninėj erdvėj, nei savo galvoj).

Neretai tam, kad surasti kažką, ką jau kažkada žinojau, prireikia ir dėdulės googlo pagalbos. Tačiau ten tokios  informacijos vandenynų platybės, kad…

Taip ir atsirado idėja: dėti visą gėrį į vieną vietą kur nors internete – a la personalinė biblioteka.

O dar tas noras dalintis su kitais visakuo ką gero surandu… Smagu bus, jei ir kiti čia suras kažką naudingo sau. Dar smagiau būtų sulaukti komentarų, atsiliepimų.

Advertisements

One thought on “Apie mane

Add yours

  1. Esu labai dėkinga už informaciją apie kvapus! Labai įdomu skaityti ne tik aprašymus, bet ir augalų istorijas. Visur ieškojau tokios informacijos ir pas jus radau. Ačiū labai! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: